Forum açma amacım nedir?

Serkan

Administrator
Yönetici
Web sitesi
wmbey.com
Merhaba arkadaşlar,
Web sitemin blog kısmına gelen iyi yorumlar neticesinde bir forum açıp üyelerim ile daha iyi etkileşim kurmak istedim.
Webmaster forumu açarken tabi ki r10 ve wmaracı gibi büyük platformlar ile yarışma derdinde değil de, kendi çevremdeki ufak okuyucu kitlem ile kaynaşma amacı ile hareket etmek istiyorum.
Sizlerden bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.
Umarım blog tarafına olduğu kadar okuyucularım forum tarafına da ilgi gösterirler.
İyi günler.

Serkan

Administrator
Yönetici
Web sitesi
wmbey.com
Teşekkürler hocam acaba makaleleri buraya taşıyıp direk forumdan mı devam etsek? Var mı bir öneriniz?

Adler

New member
Yani oda bir seçenek ama blog kısmın tamamen köreltmiş olacaksın. Bence blog da yazdığın makalelerin devamını buraya yönlendirip kişilerle birebir soru cvp öneri şeklinde devam edebilirsin. Atıyorum paylaştığın linkleri sadece forumda kayıtlı kişiler görebilme şeklinde yaparsın ve bu şekilde kendi çevrendekilerle daha iyi iletişim kurmuş olursun.

Serkan

Administrator
Yönetici
Web sitesi
wmbey.com
Aynen askında forumu kurarken aklımdan geçen tam olarak buydu. Nasıl buldun forumu beğendin mi?

Adler

New member
Gayet güzel eline sağlı bundan sonra buralardayım :D

Adler

New member
Bencede zamanı geldi çok ara vermişsin

Serkan

Administrator
Yönetici
Web sitesi
wmbey.com
Bencede zamanı geldi çok ara vermişsin
Aynen baya oldu da manipulasyonu konusundan bahsettim yararlı bir konu sitenizin da sını çok hızlı artırabilirsiniz. Seo ya bir etkisi olmasa da backlink falan satanlar için avantaj sağlayacaktır.